מהלכי הדיגיטל שעשו לנו את פברואר

בעולם קופאים מקור אבל כאן בארץ מתחיל להתחמם. שמחים להגיש לכם 3 מהלכים, קמפיינים, אפליקציות, פעילויות, אתרים וכל מה שקשור לדיגיטל, שיווק, ניהול דאטה פרסום או שסתם הביא לנו השראה בקטע שלא יכולנו לשמור רק לעצמנו והפעם בסימן (OBM (occasion based marketing: וולנטיין, יום האם ויום השואה הבינ”ל.

Tiffany & co: Spread the Love| וולנטיין

לקראת וולנטיין 2018, רשת התכשיטים Tiffany & Co יצרה פעילות אינסטגרמית מעולה. ראשית, הם השיקו “חנות קעקועים” בשם “The Tiffany Tattoo Shop”. החנות היא למעשה מיני סייט המאפשרת לגולש לבחור או ליצור בעצמו “קעקוע” שאפשר להשתמש בו כסטיקר באינסטגרם. החברה עודדה את הגולשים לשלב את הסטיקרים בתמונות אינסטגרם יחד עם ההאשטאג: #BelieveInLove.
הרשת הרוויחה תוכן גולשים בכמויות, ויצרה אינטראקציה ומערכת יחסים של הגולשים עם המותג.

מקור

coca cola – Inseparable | יום האם

בפברואר מציינים בישראל את יום המשפחה, שהתחיל בעצם כיום האם. בכל העולם מציינים את יום האם בחודש מאי, אבל בישראל מציינים אותו ב-ל’ בשבט, תאריך מותה של הנרייטה סאלד שכונתה “אם הילדים”. אז אחרי שעשינו סדר בזה, אפשר להמשיך 🙂

קוקה-קולה יצאה בפעילות מרגשת לקראת יום האם תחת השם: Inseparable – בלתי ניתן להפרדה, והראתה בסרטון אינטראקטיבי פשוט אך גאוני, את מערכת היחסים בין אימהות לילדיהן, לאורך החיים, משתי הזוויות: הזווית של האם והזווית של הבת.
במסגרת הקמפיין, קוקה-קולה הזמינה את הגולשים להרים טלפון, בחינם, לאימא שלהם ולתת לה את המתנה שהיא הכי רוצה לקבל: טלפון שאומר “תודה, אני אוהב אותך”.

כאן תוכלו לראות את הסרט האינטראקטיבי ולשחק עם נקודת המבט של האם ושל הבת.

סרט הפרסומת כאן.

Ask me anything | יום השואה הבינל

כשני שלישים מאוכלוסיית העולם עדיין מכחישים את השואה או לא יודעים שזה קרה. הנתונים האלה הולכים ועולים בקרב הצעירים. חברת הקריאיטיב הבינלאומית We are social חברה למוזיאון הלאומי לשואה ויצרה קליפ סופר עדכני ודיגיטלי מבחינת השפה והנראות, שמשלב בין הסיפור של ג’נין, שורדת שואה בת 86 ולבין המוסיקה של “קאפו” (Kapoo) ראפר אמריקאי. בשלב הבא, נוצר שיתוף פעולה עם הרשת החברתית Reddit ותחת הקליפ נבנה מהלך בשם “ask me anything” והגולשים הצעירים הוזמנו לשאול את ג’נין הכל, בלייב.

כאן ג’נין מזמינה את הגולשים לשאול אותה הכל
זהו עמוד הפרויקט ב-Reddit

והקייס המלא והסרט כאן

 

רוצים לדעת מה עוד אנחנו יכולים לעשות עבור העסק שלכם?

כמה פרטים בסיסיים ואנחנו מיד חוזרים!