קריאטיב מאירועי פסטיבל קאן 2018

3 מהלכים, קמפיינים, אפליקציות, פעילויות, אתרים וכל מה שקשור לדיגיטל, שיווק, ניהול דאטה פרסום או שסתם הביא לנו השראה בקטע שלא יכולנו לשמור רק לעצמנו.

בחודש אוגוסט בחרנו לתת לכם הצצה מטקס פרסי הקריאטיב המסורתי בקאן, בחרנו 3 מהלכים מקטגוריות שונות שזכו בפרסים. ובצדק.

ממליצים לכם להיכנס לאתר קאן וליהנות מעוד עשרות מהלכים. ההרשמה אינה כרוכה בתשלום, אבל כרוכה ב… הרשמה.

בכל מקרה, צירפנו גם לינק לצפייה יוטיובית בכל מהלך.

Destination PRIDE | לטייל בעולם בגאווה, ובבטחה

לא רק בישראל נאבקים על זכויות שוות לחברי הקהילה הלהט”בקית. מדינות רבות ברחבי העולם עדיין לא מעניקות זכויות מלאות למי שנטייתו המינית שונה, ובמקרים אחרים אף נוקטים עדיין, באמצעי ענישה קשים. בקמפיין הפשוט הזה שהגיע מטורנטו, קנדה, לקחו את דגל הגאווה והפכו אותו למדד המאפשר לדעת האם מקום המגורים שלך או היעד אליו בכוונתך להגיע מקבל באהבה ובסובלנות גם את השונה ממנו.
הקמפיין זכה במספר פרסים בכמה קטגוריות ובין היתר על השימוש בדאטה לטובת הציבור, והצגה מבריקה שלה.

יוטיוב

וככה זה נראה בישראל:

IKEA place | ככה בוחרים ריהוט חדש

מראות חכמות שמלבישות אותנו בבגדים או סימולציות לתספורות כבר ראינו. אבל אפליקציה פשוטה, המבוססת על מציאות רבודה (אוגמנטד ריאלטי), שעוזרת לכם לבחור את הריהוט המדויק לבית, בלי להתעסק עם מידות, ובלי לסמוך על הדימיון יותר מידי עוד לא היה. אז איקאה בקופנהגן, דנמרק עלתה על הפטנט ועשתה יפה. עוד אחד מהדברים שאומרים עליהם “איך לא חשבו על זה פעם!”  שמשדרגים את חווית המשתמש, מייצרים עדיפות למותג ועושים שימוש חכם בטכנולוגיה.

יוטיוב

Making the list | כשלגו ודאטה נפגשים

איך שומרים על רלוונטיות של מותג צעצועים בשוק שלא נח לרגע, גם אחרי 85 שנה? לקראת חג המולד, חיפשו בלגו אוסטרליה, דרך חדשה להבטיח את מקומם ברשימת המתנות של הילדים לקראת החג. התחרות כאמור קשה, אז בלגו חשבו הפוך, והתחילו מהדאטה. הם חיפשו את המתנות הכי “מבוקשות” ויצרו ערכות שהם גרסת הלגו שלהם. מסקייטבורד ועד טאבלט.  כשההורים נכנסו לרשת כדי לחפש לילדים את סוס הפוני הלוהט, או רחפן, התוצאה הראשונה שהופיע להם בחיפוש הייתה – מלגו. והתוצאות, לא איחרו לבוא.

וימאו

רוצים לדעת מה עוד אנחנו יכולים לעשות עבור העסק שלכם?

כמה פרטים בסיסיים ואנחנו מיד חוזרים!