EN

Our
Clients

Scroll

A real (time)
relationship

העולם הדיגיטלי מאופיין בקצב המהיר שלו. הכל דינאמי ומשתנה בקליק עכבר או טאץ’ על המסך.

אבל כשזה מגיע ללקוחות שלנו, אנחנו אוהבים לרוץ למרחקים ארוכים. לבנות אמון, להסתכל לטווח ארוך, להכיר לעומק ולהשתנות יחד.

כי כשזה מגיע למערכות יחסים עם הלקוחות שלנו, ה-“old fashion way” זה הסיפור החדשני שלנו.

YOU're
IN A GOOD
COMPANY

WHAT CLIENTS HAVE TO SAY ABOUT US

"
הדרך להצלחה רצופה במהלכים חדשניים ומובילי שוק. אנחנו מברכים על כך שאתם מביאים אתכם חשיבה אסטרטגית ארוכת טווח, בשילוב טקטיקות ליישום מיידי, באמצעות קריאיטיב חדשני וממוקד קהלים. הסוד בהצלחת השיווק הדיגיטלי טמון בניהול חכם של תקציבי המדיה בפלטפורמות השונות. יחד אתכם אנחנו מצליחים להוציא לפועל מהלכים אסטרטגיים להשגת היעדים העסקיים, תוך מיקסום אופטימלי של תקציב המדיה. הכח שלכם מול גופי המדיה השונים תרם לנו רבות בכל הקשור לשיתופי פעולה ומהלכי תוכן חכמים.
"

קבוצת אקסלנס – אופיר פרבר, סמנכ"ל השיווק של בית ההשקעות

"
אחד הדברים החשובים לנו בעבודה מול אטומי הוא הזמינות הגבוהה והתגובה בזמן אמת לצרכי השיווק שלנו. התוצרים הקריאטיביים שהם יוצרים עבורנו הם חדשניים ומעבירים את המסרים שלנו בצורה לא שגרתית, מעניינת, מחדשת ומניעה לפעולה. כאתר איקומרס מוביל בתחום הפארם אנחנו מחויבים לתת ללקוחותינו שרות איכותי, מהיר וזמין, וכך גם אנחנו מצפים מהספקים שלנו!
"

מדילינק – מירי מסלתי, מנהלת טכנולוגיה ואנליטיקס

"
אנחנו עובדים עם אטומי כבר מ-2014, ויש לזה סיבה טובה. הצוותים מקצועיים ומביאים ערך מוסף בכל עולמות הדיגיטל ומשולבים ביחד עם צוותי ההיגוי והחשיבה בעשייה היומיומית של הפניקס. יחד עם אטומי אנחנו מצליחים לממש את היעדים האסטרטגיים שלנו ולהגדיל היקפי מכירות, להבין טוב יותר את מסע הלקוח בנכסים הדיגיטליים שלנו, ולהתקדם גם בתחום המרקטינג האוטומיישן.
"

הפניקס - איתן ויצמן, סמנכ"ל שיווק

"
ביחד עם אטומי אנחנו מובילים את חברת BSH , לעתיד טכנולוגי המבוסס על אוטומציה ופנייה ישירה ואישית ללקוחותינו. שמחנו לגלות עד כמה תהליך איסוף וניהול הדאטה והחלוקה הסגמנטאלית עבר בהצלחה בזכות הצוות המקצועי שמלווה אותנו. ביחד, הצלחנו להגיע לראשונה ללקוח הסופי שלנו, ללא צורך בתיווך של רשתות השיווק. באמצעות מערכות Marketing Automation ואסטרטגיית תוכן שבנינו אנחנו מעניקים היום מענה אישי ומדויק לצרכים של לקוחותינו ומצליחים לייצר חוויה חדשה סביב המותג. אנחנו רואים בשותפות בינינו תחילתה של מערכת יחסים ארוכת טווח. השירות המקצועי, המענה הזמין, והפתרונות הטכנולוגיים היצירתיים מצליחים להוביל אותנו בבטחה ובאמון מלא אל היעד שלנו.
"

בוש סימנס – יריב שטייף, ראש מחלקת פיתוח עסקי

"
זה לא מובן מאליו לדעת לבחור משרד שיווק דיגיטלי שירגיש חלק מהמותג ויתן מענה לכל צרכי הדיגיטל, ניהול הדאטה, אנליטיקס ואתגרי ה-IT שעולים אצלנו, ויש הרבה. הבחירה שלנו באטומי כשותף אסטרטגי לדרכנו בהובלת תחום הפיננסים בעולם הדיגיטלי מסתמנת כהצלחה. הצוות המקצועי והמסור שמלווה אותנו ימים ולילות, סופי שבוע וחופשים, ומחוייב לתוצאות וליעדים המשותפים, הידע וההעמקה בכל מה שחדש בתחום הדיגיטל וניהול הדאטה, וההפרייה ההדדית שמאפשרת לנו להגיע לתוצאות טובות יותר בדרכים יצירתיות וחדשניות, היא אחת מהסיבות לשביעות הרצון שלנו מהבחירה שלנו ומהתהליך שאנחנו עוברים ביחד. מצפה לעוד שנים רבות של עשייה משותפת וסיפורי הצלחה!
"

קבוצת אקסלנס – עמית גם, מנהל הדיגיטל

רוצה לשמוע איך אנחנו יכולים לעזור למותג שלך?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. כמה פרטים בסיסיים ואנחנו מיד חוזרים!