הישארו מעודכנים
הישארו מעודכנים
מנהל שיווק? כל מה שחדש בדיגיטל אצלך במייל!
אני רוצה לקבל עדכוני דיגיטל במייל
יש לאשר קבלת דיוורים במייל
נרשמת בהצלחה!
המייל הראשון בתנור :)

אנליזה וניהול דאטה

שיווק מבוסס נתונים (Data Based Marketing) טומן בחובו הרבה מעבר ליכולת קידום אתרים או ניהול של קמפיינים פרסומיים, ומצריך ראיה כוללת של הלקוח והבנה של כל מרכיבי פעילות השיווק.  זו הסיבה שהקמנו ב- Atomi את מחלקת ה- Web Analytics המתוחכמת מסוגה בארץ.

 

במחלקת ה- Web Analytics אנו משתמשים בכלים מתקדמים ושיטת חדישות בכדי לנטר ולנתח את התנהגות הגולשים. אנו לוקחים את הנחות הלקוח ומספקים לו את הנתונים הנדרשים לקבלת החלטות ולביצוע שינויים על מנת לשפר את התוצאות העסקיות באופן שוטף. הכלים שפיתחנו מחברים את עולם ה Online וה – Offline לכדי תמונה ברורה של התנהגות צרכנים המאפשרת ללקוחות לקבל החלטות בזמן אמת.

בשנתיים האחרונות מחלקת האנליטיקס והמדיה, פרצה דרך במספר תחומים – ניטור תהליכי מסחר אלקטרוני, שילוב נתוני קמפיין ומערכות ERP  ו-CRM, אוטומציה של דוחות והפקת דשבורדים, שדרוג תהליכי אופטימיזציה של קמפיינים במדיה והדרכות והכשרות לבכירים בתחום.

 

ההתמחות של אטומי באנליטיקס הביאה להכרה מקצועית בצוות פורץ הדרך על ידי גוגל, שבחרה להסמיך את חמשת מומחי האנליטיקס שלנו ולהסמיך את אטומי כשותפה של גוגל בתחום האנליטיקס (GACP).

ga_certified_partner_badges_services_rgb

team-image
אורן בוצ'מן

Analytics Expert

team-image
איציק אנידג'ר

Head of Media Department & Analytics Expert

team-image
רינה רפאסקי

SEO Project Manager & Analytics Expert

team-image
יניב צבן

Media Expert

team-image
נתי שובלי

Media Expert

team-image
עידן מבשם

Media Expert