שותפות חדשה של אטומי ו-FCB שמעוני פינקלשטין

Better Together – שותפות חדשה של אטומי עם משרד הפרסום FCB שמעוני פינקלשטין


אנו נרגשים לספר כי האונליין והאופליין מתאחדים לנבחרת אחת מנצחת – באמצעות שותפות חדשה של אטומי עם משרד הפרסום FCB שמעוני פינקלשטין. 

אין לנו ספק כי שותפות זו תיתן ערך אדיר ללקוחותינו בעולמות רכש המדיה באופליין, הקריאייטיבהאסטרטגיה, ותביא איתה את המקצועיות והמצוינות של atomi בניהול הפרסום הדיגיטלי וניהול הדאטה גם ללקוחות שמעוני פינקלשטין. 

החיבור הזה הוא תוצאה של תהליך ארוך, שנמשך יותר משנה בו ניהלנו מספר רב של מפגשים כדי להבין ולזקק את אופי שיתוף הפעולה, החזון והציפיות.  

במהלך שמונה השנים האחרונות היו לא מעט פניות ובקשות, חלקן מהגופים הכי גדולים בעולם הפרסום שביקשו להתחבר. מכל הניסיונות האלה, מעולם לא הרגשנו שהחברות האלה רוצות ליצור משהו חדש ואמיתי, כזה שיביא בשורה לשוק וערך גדול יותר ללקוחות. מצידן העניין היה לבלוע את הפעילות הקיימת לתוך הפעילות שלהן, וזה מבחינתו מעולם לא הייתה אפשרות.  

אבל, יצא לנו לפגוש את משרד הפרסום הוותיק שמעוני פינקלשטין ומייד הבנו שיש כאן פוטנציאל סינרגטי. קודם כל, מבחינת האנשים המנהלים את החברה. ראינו שאנחנו חולקים את אותם הערכים העסקיים, בניהן הוגנות, שקיפות, מקצועיות ורצון תמידי להיות טובים יותר. מי שמכיר אותנו מההתחלה, יודע שעקרונות אלה היו תמיד נר לרגלינו, עוד כשהיינו שני אנשים עם לפטופים שיושבים בשכירות משנה במשרד גדול. 

משבר הקורונה, שינה באופן משמעותי את שיטת העבודה ויצר מציאות עסקית מורכבת לכולם. כמובן שאנחנו לא חסינים ונאלצנו לעשות שינויים מבניים ותפעוליים על מנת להתאים את עצמנו למצב החדש. בתקופה הזאת, שידרגנו תהליכי עבודה, שיפרנו את התקשורת הארגונית ואת תהליכי ניהול המשימות שעוזרים לנו להיות יעילים יותר ולייצר אף תוצאות טובות יותר ללקוחותינו. 

למרות האתגרים, אנחנו יודעים בוודאות שהחיבור החדש יאפשר ללקוחות אטומי ליהנות מניסיון של מעל 25 שנה בעולמות הפרסום והאסטרטגיהמצד שני, יאפשר ללקוחות שמעוני פינקלשטין ליהנות מהיכולות הגבוהות שלנו בניהול מדיה, קידום אורגני, אנליזה, סטודיו דיגיטלי ומרקטינג אוטומיישן.  

החיבור ל-FCB שהינו חלק מתאגיד הפרסום IPG מהווה מכפיל כח וטומן בתוכו הזדמנויות רבות. 
אנחנו נרגשים לקראת העתיד ומלאים בתוכניות אותם נוציא לפועל בשנה הקרובה ועליהן נספר בעתיד. 

מבחינתנו, אנחנו מביאים בשורה חדשה ואמיתית שתאפשר טיפול 360 ללקוחות קיימים וחדשים,
דבר שהרגשנו שנדרש יותר ויותר מצד הלקוחות שמתקשים מאוד לנהל כל כך הרבה ספקי משנה בתתי התמחות רבים ומגוונים.  

אנחנו מאחלים לכולנו בהצלחה,

אין ספק שאתם ואנחנו נמצאים בימים אלה במים סוערים,

ומה שיכול לעזור לצלוח את התקופה הזאת,

הוא מאמץ משותף לחתור יחד, חזק יותר ומהר יותר.

אנחנו נשמח להיות גורם משמעותי במימוש הפוטנציאל העסקי של לקוחותינו.

מאיתנו,

כל צוות אטומי.

RELATED POSTS

No data was found
בודק...