seo

SEO
קידום אורגני בגוגל

STAY RELEVANT, GIVE REAL VALUE

העולם הדיגיטלי רווי בפלטפורמות פרסום, החל ממודעות בגוגל, דרך פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם, באנרים, סרטונים, תוכן ועוד. ועדיין, גולשים רבים מגיעים לאתרים ברחבי הרשת בצורה אורגנית דרך מנועי החיפוש.
גולשים אלה נחשבים לאיכותיים והמשתלמים ביותר לכל עסק, מקטן ועד גדול, משום שהם לרוב האנשים הקרובים ביותר לשלב ה-Decision במשפך ההמרה של הגולש. קידום אתרים (SEO), היה ונותר הערוץ המשתלם ביותר בתמהיל השיווק הדיגיטלי עם יחסי עלות-תועלת מהגבוהים ביותר בתחום השיווק.

רקע – מהו קידום אתרים SEO?

קידום אורגני הוא תהליך של קידום אתר או דף אינטרנט בצורה אורגנית ללא שימוש בפרסום בתשלום והוא חלק חשוב בכל אסטרטגיית שיווק דיגיטלית.
קיימות מספר פעולות לשיפור דירוגי האתר שמקדמים עושים, כולל: מחקר מילות מפתח, קישורים נכנסים, כתיבת תוכן באיכות גבוהה, שיפור חווית משתמש, תיקון שגיאות באתר, שיפור זמני טעינה ועוד.
קידום אתרים אורגני יעיל יוביל לדירוג גבוה יותר בדפי תוצאות של מנועי חיפוש (SERP) אשר יכול להוביל ליותר תנועה אורגנית לאתר.

קידום אתרים אורגני בגוגל והצלחה ביעדים

בכל שנה מופיעים אתגרים חדשים ולכן ה-SEO נדרש להמציא את עצמו מחדש.
כבר מזמן לא מדובר בקידום מילים כלליות ובדחיסת ביטויי מפתח, אלא בניסיון אמיתי ליצור רלוונטיות עבור הגולש.

עם צוות ה-SEO באטומי תמיד יש לאן לשאוף. אנחנו תמיד לומדים דברים חדשים, מתעדכנים, חוקרים ובכל רגע שואפים להשתפר.

אנחנו באטומי רואים את הקידום האורגני (SEO) כחלק בלתי נפרד מאסטרטגיית Inbound Marketing, שבאה להעצים את האתר, להפוך אותו לרלוונטי לחיפושי הגולשים ולהגדיל את הנוכחות והחשיפה האורגנית שלו במנועי החיפוש.

אז למה העסק שלך צריך קידום אורגני?

 • SEO הוא מקור התנועה העיקרי ברוב האתרים
 • גורם לך להופיע היכן שמחפשים אותך
 • הבאת לידים איכותיים ורלוונטיים לעסק
 • מגדילים לך את אמינות האתר בעיני גוגל והגולשים
 • גורם לפחות תלות בערוצי פרסום אחרים


לחצו ליצירת קשר וקבלת הצעה

פעילות ה-SEO באטומי כוללת על קצה המזלג גם גיבוש אסטרטגיית תוכן מלאה, ניהול אתר, בקרה רציפה על תקלות, מעקב צמוד בכלי האנליזה השונים ושיפור חוויית המשתמש.

המטרה היא ניתוב ומשיכת גולשים איכותיים לאתר, על מנת שיבצעו פעולות בעלות ערך כמו פניות, רכישות, יצירת קשר וכו’. אנחנו מבצעים קידום אתרים שמותאם לצרכים של כל ארגון, עסק, שירות ומוצר באופן שיאפשר לנו להשתפר ולצמוח שוב ושוב.

חשוב לציין כי דירוגים בגוגל הם אמצעי, אבל לא המטרה לכשעצמה. מטרת העל של השירות היא להביא לשיפור הביצועים העסקיים של האתר, דבר שבא לידי ביטוי באמצעות צמיחה משמעותית של התנועה האורגנית במקביל לגידול הפניות הרלוונטיות ו/או המכירות דרך האתר.

השלבים שאנשי קידום אתרים (SEO) מבצעים בפועל לקידום אתר:

 • מחקר מילים (Keyword Research): תהליך של קידום אורגני חייב להתחיל בשלב מחקר מילות המפתח, העיסוק של החברה יכול להשפיע רבות על כמות המילים של המחקר, אשר יכולה להכיל בין עשרות למאות מילים.
  דגש חשוב הוא שמחקר המילים בקידום אתרים לא מוגבל למחקר יחיד בפועל הרבה מילות מפתח יתקדמו בתהליך. כמו כן, מחקר מילים עוזר במיקוד ומדידת התקדמות במונחים עיקריים. המדד החשוב ביותר במדידת הצלחת הפרוייקט הוא כמות הכניסות הרלוונטיות לעסק וכמות הלידים והמכירות שהאתר השיג מהכניסות.
 • מחקר מתחרים (Competitors Research): מחקר מתחרים נועד בשביל להבין את התחרות איתה הלקוחות מתמודדים בתוצאות החיפוש של גוגל מתוך מטרה לאפיין ולנתח את רמת הפעילות של הקידום האורגני המיושמת באתרי המתחרים בכל מילות המפתח.
  לאחר ניתוח ממצאי המחקר, מחלקת הקידום האורגני מבססת עבור הלקוחות אסטרטגיה מותאמת אישית שעוזרת לשפר ולייעל תוצאות הקידום האורגני בגוגל.

ECOMMERCE MARKETING FOR ECOMMERCE SUCCESS

אייקון ניהול מדיה

ניהול מדיה

אייקון ניהול תנועה אורגנית

ניהול SEO

אייקון ניהול CRO

ניהול CRO

אייקון ניהול FEED

ניהול FEED

אייקון ניהול אנליטיקס

ניהול ANALYTICS

אייקון ניהול דאטה ואוטומציה

ניהול דאטה ואוטומציה

GOOD RESULTS

עם מעל ל-10 שנים בניהול פעילות אי קומרס ענפה, יש לנו באטומי את מגוון הכלים והיכולות לנהל ולשפר פעילות מסחר אלקטרוני. החל מתכנר ומוצר.

% 0 +

 אלקטרוני. החל מתכנר ומוצר.

לוגו ALMA
% 0 +

 אלקטרוני. החל מתכנר ומוצר.

לוגו ALMA
% 0 +

 אלקטרוני. החל מתכנר ומוצר.

לוגו ALMA

READ MORE ON OUR BLOG

המאמר הזה יעסוק בחוויית המשתמש (User Experience) באתרי אינטרנט.לפני שנצלול לנושא, נתחיל בהסבר קצר של

Web Core Vitals הם סט מדדים חדש שפורסם ע"י גוגל במטרה לכמת ביצועי האתרים מבחינת

לפני 20 שנה בדיוק הושק רשמית מנוע החיפוש של גוגל - אבן דרך במהפכה הדיגיטלית שהשפיעה על אינספור רבדים בחיים שלנו. בנושא הפרסום והשיווק, גוגל הביאה לעולם, לצד מנוע החיפוש, גם מקצוע חדש - קידום אתרים אורגני בגוגל.

בודק...