E-COMMERCE MARKETING

E-COMMERCE MARKETING

שיווק אתרי איקומרס


עם מעל ל-10 שנים בניהול פעילות אי קומרס ענפה, יש לנו באטומי את מגוון הכלים והיכולות לנהל ולשפר פעילות מסחר אלקטרוני. החל מתכנון מדיה, דרך אנליזה, ניהול דאטה ועוד. אי קומרס מצריך שילוב של יכולות על מנת למקסם את הפוטנציאל של כל מבקר ורוכש.

ה X פקטור של ניהול מדיה באיקומרס נמצא בניהול נכון ומקצועי של ה FEED. זה מתחיל בהגדרה נכונה של המוצרים והקטגורית וממשיך לאופטימיזציה מדויקת ואוטומטית של הקמפיינים מבוססי הפיד, בניית היררכיה נכונה של מבנה החשבון ובדיקה בזמן אמת של הביצועים של כל מוצר ומוצר.

בצד השני של המטבע, נמצא ניהול הדאטה ואוטומציה. עלות גיוס לקוח הולכת ונהיית יקרה יותר, לכן כל גוף איקומרס צריך להפנים שללא ניהול הדוק של רשימות התפוצה/ מועדון הלקוחות הוא לעולם יהיה תלוי במערכות הפרסום על מנת להצמיח את העסק.

בניהול נכון של הדאטה ותוך כדי שימוש בכלים הטכנולוגיים הנדרשים, אפשר למקסם את הפוטנציאל הטמון בדאטה ולהגדיל משמעותית את ההכנסה ללקוח וכל זה בצורה אוטומטית ובמינימום משאבים של כוח אדם.

ALL THE TOOLS FOR
 E-COMMERCE SUCCESS

אייקון ניהול מדיה
ניהול מדיה
אייקון ניהול תנועה אורגנית
ניהול SEO
אייקון ניהול CRO
ניהול CRO
אייקון ניהול FEED
ניהול FEED
אייקון ניהול אנליטיקס
ניהול ANALYTICS
אייקון ניהול דאטה ואוטומציה
ניהול דאטה ואוטומציה

GOOD RESULTS

עם מעל ל-10 שנים בניהול פעילות אי קומרס ענפה, יש לנו באטומי את מגוון הכלים והיכולות לנהל ולשפר פעילות מסחר אלקטרוני. החל מתכנר ומוצר.

% 0 +

 אלקטרוני. החל מתכנר ומוצר.

לוגו ALMA
% 0 +

 אלקטרוני. החל מתכנר ומוצר.

לוגו ALMA
% 0 +

 אלקטרוני. החל מתכנר ומוצר.

לוגו ALMA

READ MORE ON OUR BLOG

ריכזנו עבורכם 5 כלים טכנולוגיים שונים שלדעתנו המקצועית, כל בעל אתר איקומרס או משווק דיגיטלי של אתרים כאלו חייב להכיר.

מנהלי שיווק - הכירו את פתרון ניהול הדאטה שיעזור לכם למכור יותר גם באתר האינטרנט וגם בחנויות הפיזיות!

ריכזנו עבורכם 8 טיפים משמעותיים לשימוש בMA באתר הסחר שלכם, להגדלה משמעותית של שיעורי ההמרה והרווחיות , וכן הקטנת כמות נטישות. כך תהיו גורם משמעותי בתחום המסחר האלקטרוני

בודק...