כך תוכלו לעקוב אחרי פרסום המתחרים שלכם בפייסבוק

דמיינו לכם אם בלחיצת כפתור הייתם יכולים לדעת אילו מודעות המתחרים שלכם מפעילים ברגע הנתון בפייסבוק? אחחח חלום רטוב…אז זהו, זה כבר הפך למציאות.

הכירו את ה Game Changer בפרסום ממומן בפייסבוק – info and Ads כלי המאפשר לכם לראות את המודעות שמפרסם כל דף – כן, כן גם של המתחרים!

בחודש יולי פייסבוק עדכנו פונקציה בנראות של העמוד העסקי – המאפשרת לכל גולש לראות את הקמפיינים שמותג מסוים מריץ גם אם הגולש לא בקהל היעד של המותג.

היתרון – ניתן לרגל אחר הקמפיינים של המתחרים וזאת וללא כל תלות אם אנחנו חלק מקהל היעד או לא. (לא ניתן לראות כמובן את התקציב של אותם הקמפיינים או תוצאות של לייקים או תגובות)

החסרונות 
1. גם המתחרים יכולים לעשות לכם ריגול.
2. הגולשים (שיגלו את הטריק) יוכלו להיחשף לקמפיינים שלכם – כך שגם אם אתם מריצים קמפייין שמיועד ללקוחות חדשים בלבד, לקוח קיים יוכל לראות את הקמפיין.

אז איך רואים את המודעות של המתחרים?

פשוט מאוד – נכנסים לדף הפייסבוק של כל עסק ועוברים ללשונית ״info and ads״ – זה זמין גם בדסקטופ וגם בכניסה מהמובייל לדף עסקי (במובייל יופיע אייקון קטן של האות i על תמונת הקאבר של הדף העסקי).
לאחר מכן, תוכלו לראות את המודעות השונות שהעסק מריץ בחלוקה למדינות.

יכול לעניין אותך:

גוגל מכריזה על Google Marketing Platform

כיצד הבשורה החדשה בעולם ניהול הפרסום והדאטה, עליה הכריזה גוגל
עומדת להשפיע על הפעילות הפרסומית שלכם ברשת?

קידום אתרים אורגני ב-2018: הטרנדים הבולטים בעולם ה-SEO

לפני 20 שנה בדיוק הושק רשמית מנוע החיפוש של גוגל – אבן דרך במהפכה הדיגיטלית שהשפיעה על אינספור רבדים בחיים שלנו. בנושא הפרסום והשיווק, גוגל הביאה לעולם, לצד מנוע החיפוש, גם מקצוע חדש – קידום אתרים אורגני בגוגל. ה-SEO שלט בעולם השיווק הדיגיטלי במשך שנים רבות ואפשר חשיפה רבה לעסקים שונים ומגוונים, תוך כדי הגעה […]

תכנית שיווקית 2018 – הטכנולוגיה שמשנה את פני השיווק

רגע לפני שאתם מתניעים, הכירו את הטכנולוגיה שמשנה את עולם השיווק. השנה עוקפים את יעדי התוכנית השיווקית

Lead Nurturing – הטובים לטיפוח! (והשאר? לקיפוח)

המאמץ המכירתי המושקע בפניות של לקוחות פוטנציאליים עם כוונת קנייה אמיתית, זהה לרמת ההשקעה בפניות שאינן איכותיות. כך תבחינו בין פניות ראויות לטיפוח לכל השאר…

רוצה להישאר עם היד על הדופק?

לדעת רק את מה שחשוב ולשמור על תיבת מייל שמחה ומאווררת...
זה בדיוק המקום להשאיר לנו פרטים. אנחנו נעדכן כשיהיה משהו חשוב