ספוטיפיי בוחנת אפשרות
לסטוריז בשם ספוטיפיי storyline

אפליקציית המוזיקה הפופלארית בעולם לא מפסיקה לחדש לנו ומשיקה את הגירסה שלה לפורמט הסטוריז בשם סטוריליין (storyline) במטרה לאפשר לאמנים לחלוק את התובנות, ההשראה, הפרטים והתהליכים הקריאטיביים מאחורי המוזיקה שלהם.

הפורמט די מזכיר את “מאחורי המילים” אותה כבר מציעה ספוטיפיי כיום. אבל במקום כרטיסיות פופ אפ שעולות בזמן המוזיקה, הסטוריליין מזכיר יותר את חוויית הסטוריז המוכרת לנו מסנאפצ’אט ופייסבוק.

ההבדל המרכזי בין פורמט מאחורי המילים לסטוריליין הוא שבשביל הראשון נעזרת ספוטיפיי באפליקציית genius שהיא אפליקצייה חיצונית לספוטיפיי והתבררה כלא אמינה בלשון המעטה. נראה כי בפורמט החדש ספוטיפיי תאפשר לאמנים לשלוט על המידע ועל מה שיוצג בכל כרטיסייה בסטוריליין ובנוסף תיהנה האפליקציה מתוכן חדש מקורי וייעודי שנוצר במיוחד בשבילה ולא זמין באף מקום אחר.

הפיצ’ר החדש מופיע מעל כרטיסיית “מאחורי המילים” דבר שגורם לבלבול, אבל צריך לזכור שאנחנו בשלב הבטא (כך שהיא גם לא זמינה לכל המשתמשים) ורוב הסיכויים שכל הממשק ישתפר בעתיד ואולי אף יחליף את “מאחורי המילים”.

נכון לעכשיו הסטוריליין זמין למשתמשי IOS ואנדרואיד ולא נמצא בגרסת הדסקטופ.

יכול לעניין אותך:

חדש מפייסבוק: Facebook Ad Library

הכירו את Facebook Ad Library מנוע החיפוש שמאפשר לכם לגלות את כל מודעות פייסבוק בכל נושא,
בכל העולם. למה זה טוב? קראו פה >>

כך תוכלו לעקוב אחרי פרסום המתחרים שלכם בפייסבוק

דמיינו לכם אם בלחיצת כפתור הייתם יכולים לדעת אילו מודעות המתחרים שלכם מפעילים ברגע הנתון בפייסבוק? אחחח חלום רטוב…

הזכות לפרטיות – הכירו את GDPR

מנהלי שיווק ודיגיטל, בקרוב תוכלו לנהל בעצמכם את הדאטה השיווקי, עם Google Marketing Cloud ולסנכרן בין כל מקורות המידע ב -On-line וב-Off-line ….

קידום אתרים אורגני ב-2018: הטרנדים הבולטים בעולם ה-SEO

לפני 20 שנה בדיוק הושק רשמית מנוע החיפוש של גוגל – אבן דרך במהפכה הדיגיטלית שהשפיעה על אינספור רבדים בחיים שלנו. בנושא הפרסום והשיווק, גוגל הביאה לעולם, לצד מנוע החיפוש, גם מקצוע חדש – קידום אתרים אורגני בגוגל. ה-SEO שלט בעולם השיווק הדיגיטלי במשך שנים רבות ואפשר חשיפה רבה לעסקים שונים ומגוונים, תוך כדי הגעה […]

רוצה להישאר עם היד על הדופק?

לדעת רק את מה שחשוב ולשמור על תיבת מייל שמחה ומאווררת...
זה בדיוק המקום להשאיר לנו פרטים. אנחנו נעדכן כשיהיה משהו חשוב