Threads –
אינסטגרם מתחברת לחברים

בסוף השבוע האחרון השיקה אינסטגרם אפליקציה חדשה לתקשורת עם רשימת החברים הקרובים (close friends) שהגדרנו ברשת החברתית.

אינסטגרם השיקה בסוף השבוע האחרון אפליקציה חדשה לתקשורת עם רשימת ה- Close Friends שהגדרנו באינטסגרם בשם Threads. מדובר באפליקציה חיצונית שנועדה לשמש כמעין מסנג’ר של אינסטגרם במיוחד למעגל החברים המצומצם שלך. האפליקציה משתלבת באופן מושלם עם החזון שמארק צוקרברג חשף באביב  במעבר מהמצב היום בו כולם חולקים עם כולם לאינטרנט המתמקד בפרטיות הגולש שמעוניין לחלוק את החוויות שלו רק עם חבריו הקרובים. לכן האפליקציה שמה דגש מיוחד על אפשרויות תקשורת חדשות עם החברים הקרובים שלכם באינטסגרם ורק איתם.

אז איך האפליקציה עובדת?
כשפותחים את האפליקציה רואים קודם כל את רשימת החברים הקרובים שנלקחו מתוך אינסטגרם. אם אחד החברים שלך לא הכניס אותך לרשימת החברים הקרובים, אפשר יהיה לשלוח אליו מסרים אבל המסרים יעברו באופן אוטומטי לתיבת ההודעות שלהם באינסטגרם ולא באפליקציה, גם אם יש להם אותה. כמו כן אם אותו חבר לא הוריד את
Threads ההודעות והתמונות שנשלחו אליו יישלחו שירות לתוך תיבת ההודעת של האינסטגרם שלו.

נכון לעכשיו, למצלמה של Threads חסר את כל “הכיף” שקיים במצלמה של אינסטגרם. כרגע אין פילטרים של פנים במצב הסלפי, אלא רק מצלמים וזהו.

דרך האפליקציה אפשר לשתף תמונות, הודעות ולעדכן בסטטוס מה מצב הרוח שלכם. אם יצא לכם להתנסות בסנאפצ’ט אז כדאי שאפליקציה החדשה “השאילה” את הפיצ’ר שבו המצלמה נפתחת אוטומטית ומהווה מאין מסך ראשי לאפליקציה. Threads מעדכנת אתכם ברגע שאתם מקבלים הודעה מחבר קרוב או הודעה רנדומלית אחרת באמצעות התראות של האפליקציה.

החידוש – סטטוס באייקונים
בנוסף לאפשריות לשיתוף תמונות וסרטונים אפשר לעדכן גם “סטטוס” בדרך מהירה מבין מגוון אפשריות באדג’ים של אייקונים מוכנים מראש שמתווספים לתמונת הפרופיל שלכם. כך כל החברים שלכם יכולים לדעת אם אתם בדיוק אוכלים, נמצאים בחדר כושר או אם הסוללה שלכם כמעט ריקה. אינסטגרם הרגיעה מראש שאין לה שום כוונה להשתמש בתגיות ב- Threads בתור data והם בטוחים לחלוטין, כך שמראש לא צריך לחשוש שהאפליקציה עוקבת אחריכם

נכון לעכשיו בניגוד לאינסטגרם אין באפליקציה סטוריז אבל מדיווחים שקיבלנו, נודע כי אינסטגרם בוחנת את האפשרות להשתמש בסטוריז משותפים, אך האפשרות עדיין נמאצת בבדיקה ולא פתוחה לקהל הרחב.  עדיין לא ברור איך האפשרות הזו עובדת ומה היא שונה מתיוג של חבר בסטורי שלך, אך אין ספק שזה נשמע בהחלט מסקרן.

יכול לעניין אותך:

דיפ פייק – לראות ולא להאמין

בטח כבר נתקלתם במונח דיפ פייק בחודשים האחרונים, המושג הזה שעושה הרבה גלים בעולם הדיגיטל וגורם לנו לפקפק בכל מה שאנחנו רואים באינטרנט ולשאול את עצמנו, האם מה שצפיתי בו הוא בכלל אמיתי.

HAGGLEBOT הבוט הראשון בעולם שמתמקח איתך

בוט המיקוח של flipkart שמאפשר לך להתווכח, להתמקח ולהוריד את המחירים עם בוט שמגיב כמו אדם אמיתי.

חדש מיוטיוב – טפסים המוטמעים במודעות הוידאו

חדש מיוטיוב, מהיום תוכלו לראות מודעות וידאו עם טופס מוטמע
שיכול להגדיל את אחוזי ההמרה.

אינסטגרם מרחיבה את אזורי הפרסום

אינסטגרם הכריזה בשבוע שעבר על  הרחבת אזורי הפרסום והודיע שהחל מהשבוע תחל בפיילוט מודעות בפיד ה-Explore שלה שהיה עד היום נקי ממודעות. המודעות החדשות יעבדו בדרך הזו: המפרסם יבחר באפשרות למקם את מודעות האינסטגרם שלו בתוך פיד ה- EXPLORE דרך הפייסבוק אדס מנג’ר. המודעות החדשות לא יופיעו בראש הפיד, אלא רק כאשר יצלול הגולש לעומק […]

רוצים להישאר עם היד על הדופק?

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצים לדעת מה עוד אנחנו יכולים לעשות עבור העסק שלכם?

כמה פרטים בסיסיים ואנחנו מיד חוזרים!