חדש
מפייסבוק: Facebook Ad Library

פייסבוק השיקו השבוע את Facebook Ad Library, מנוע חיפוש פנימי שמאפשר לחפש ולראות בצורה ישירה ומרוכזת את כל המודעות שמריץ חשבון מסויים או לבצע חיפוש של מודעות על פי תחומי עניין או על פי מילות מפתח.

בהמשך לארכיון המודעות שפייסבוק השיקו לפני שנה שכלל רק מודעות הקשורות לפוליטיקה או לנושאי מדיניות, כעת ניתן לראות את כל המודעות הפעילות לגבי כל דבר, ובנוסף קיימת גם האפשרות לראות מודעות לא חוקיות ומודעות ע”פ נושא.

הארכיון מציג את תאריכי היצירה של הדף, מיזוגים עם דפים אחרים, שינויים בשם הדף ואיפה מנוהל הדף, קיימת גם אפשרות לדווח על מודעה המפרה מדיניות – מידע זה גלוי מעכשיו בכרטיסייה Page Transparency בכל הדפים. מאמצע מאי, פייסבוק יתנו את האפשרות לקבלת דוחות של ה- Ad Library הניתנים להורדה מדי יום ובנוסף גם דוחות חודשיים ורבעוניים, ולא רק בהשוואה לשבועיים האחרונים כפי שזה היום.

למה זה טוב?

  1. מחקר מתחרים – כל קמפיין טוב בפייסבוק מתחיל במחקר מתחרים והכלי הזה מציג בצורה נוחה ומסודרת את כל המודעות שחשבון מסוים מריץ.
  2. השראה – בעזרת הכלי ניתן גם לראות מודעות של חברות בינלאומיות לפי המדינה בהם המודעה רצה, וכך אפשר לחקור מה עושים המותגים המובילים בעולם ולקבל השראה.

מוזמנים לחקור בעצמכם >>

יכול לעניין אותך:

דיפ פייק – לראות ולא להאמין

בטח כבר נתקלתם במונח דיפ פייק בחודשים האחרונים, המושג הזה שעושה הרבה גלים בעולם הדיגיטל וגורם לנו לפקפק בכל מה שאנחנו רואים באינטרנט ולשאול את עצמנו, האם מה שצפיתי בו הוא בכלל אמיתי.

HAGGLEBOT הבוט הראשון בעולם שמתמקח איתך

בוט המיקוח של flipkart שמאפשר לך להתווכח, להתמקח ולהוריד את המחירים עם בוט שמגיב כמו אדם אמיתי.

חדש מיוטיוב – טפסים המוטמעים במודעות הוידאו

חדש מיוטיוב, מהיום תוכלו לראות מודעות וידאו עם טופס מוטמע
שיכול להגדיל את אחוזי ההמרה.

אינסטגרם מרחיבה את אזורי הפרסום

אינסטגרם הכריזה בשבוע שעבר על  הרחבת אזורי הפרסום והודיע שהחל מהשבוע תחל בפיילוט מודעות בפיד ה-Explore שלה שהיה עד היום נקי ממודעות. המודעות החדשות יעבדו בדרך הזו: המפרסם יבחר באפשרות למקם את מודעות האינסטגרם שלו בתוך פיד ה- EXPLORE דרך הפייסבוק אדס מנג’ר. המודעות החדשות לא יופיעו בראש הפיד, אלא רק כאשר יצלול הגולש לעומק […]

רוצים לדעת מה עוד אנחנו יכולים לעשות עבור העסק שלכם?

כמה פרטים בסיסיים ואנחנו מיד חוזרים!